27.10-5.11 2014: Meslek Lisesi Eğitim Seminerlerimiz Devam Ediyor

Endüstri Meslek Liselerinde okuyan geleceğin servis müdürü, servis teknisyeni, servis danışmanı ve teknoloji mühendislerini eğitmek adına TOFAŞ ile başlattığımız işbirliği kapsamında, 19 Ocak 2012'den beri onlarca meslek lisesinde eğitimler düzenledik. Kasım ayı içerisinde bu eğitimlerimize 3 yeni okul daha ekledik.

27 Ekim 2014 İkitelli OSB Meslek Lisesi, 3 Kasım 2014 Kocaeli Şehit Öğretmen Ergin Komut Meslek Lisesi ve 5 Kasım 2014 Sarıyer Atatürk Mesleki Eğitim Merkezinde eğitimler gerçekleştirdik.  "Motor Arızaları ve Motor Yenileştirmesi" konulu eğimimize merkez ofisten Sururi Demiralp ve GMY İtimat Motor’dan Gökhan Yılmaz, GMY Elektromobil’den Murat Adar, GMY Marmara Akademik’ten Salih Horoz katıldılar.

Bizlere, geleceğin servis personeline eğitim verme fırsatı tanıyan bütün TOFAŞ ailesine teşekkür eder, geçtiğimiz yıl ODD Teknik Komitesi’nde bahsettiğimiz üzere – marka gözetmeksizin – “teknik eğitim” konusunda bizimle işbirliği gerçekleştirmek isteyen bütün firmalara, zaman ve mekan gözetmeksizin destek sağlayacağımız sözünü tekrar ederiz.

Ayrıca eğitim sürecinde bizlere destek olan; Sarıyer Atatürk Mesleki Eğitim Merkezinden Nebi Demirbaş ve Murat Sağır’a, Kocaeli Şehit Öğretmen Ergin Komut Meslek Lisesinden Selami Tuğlacı ve Metin Günindi’ye, İkitelli OSB Meslek Lisesinden Onur Coşkun’a teşekkür ederiz. Ayrıca bizde emeği olan, bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü en içten dileklerimizle kutlarız.

 

Bunlara da göz atabilirsiniz ?