18.08.2015: Yeni Projemiz; Otomatik Şanzıman Yenileme

Yeni Projemiz; Otomatik Şanzıman Yenileme işine Eylül 2015 itibari ile başlamış bulunmaktayız. 

Türkiye genelinde 45 adet bayi noktası ile 32 adet OEM firmasına motor yenileme konusunda 2006 yılından bugüne onarım ve danışmanlık hizmeti vermekteyiz.

Otomatik şanzıman ve tork konvertör yenileme - revizyon, bakım - onarım hizmetlerini içeren yeni projesini otomotiv sektörünün hizmetine sunmaktan gurur duyarız.

Eylül 2015'den itibaren bir GMY iştiraki olan ATCO markası altında yeni projemiz ile hizmet vermeye başlamış bulunmaktayız.

ATCO markası altındaki yeni yapılanmamızda aramıza katılan yeni 3 teknik öğretmen ve mekanik teknisyen kadroları ile

Teknik dokümantasyon, raporlama, eğitim ve arıza teşhis konularında sektörde kurumsal firmaların beklentilerini karşılamayı hedefledik.

FIRM, APRA ve ATRA üyelikleri bulunan ATCO, otomatik şanzıman revizyonu alanında da son teknolojilere bağlı kalarak

Superflow üretimi olan ve Ford, GM, Chrysler gibi firmaların üretim hatlarında kullandığı Axiline 97000 otomatik / manuel şanzıman test dinamometresi

Her türlü linear ve non-linear selenoidleri test edebilen yeni nesil Axiline SolX Pro selenoid test cihazı

Tork konvertör döner kaynak makinesi, balans makinesi, piston birleştirme makinesi ve tork içi yükleme cihazlarını makine parkına katmıştır.

Üyesi olduğumuz FIRM ve APRA’nın dünyadaki üyelerinin uyguladığı parça yenileştirme süreçleri ATCO tarafından da uygulanmaktadır.

Şanzımanlar orijinal üretici standartlarına göre revize edilerek final testleri yapılarak müşterilerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Axiline 97000 otomatik / manuel şanzıman test dinamometresinde önden çekişli, arkadan çekişli veya dört çekişli araçların otomatik, manuel ve CVT şanzımanlarını diagnostik cihazları ile uyumlu olarak test edilebilmektedir.

ATP Test Cube ile güçlendirilmiş olan Axiline 97000 test dinanometresi, Can-bus hattını simule ederek şanzıman ve mekatronik üniteleri test edebilen, Avrupa’da ikinci, dünyada dördüncü makine olma özelliğini taşımaktadır.

Amacımız sektörde otomatik şanzıman konusunda olması gereken teknik gerekleri karşılayarak

Üretici firmaların tarif ettiği teknik standartlarda onarım ve test süreçlerini gerçekleştirmek ve dünya standartlarında hizmet vermektir.

Bu konuda Avrupa'da yer alan önemli firmalar ile başlayan işbirliklerimiz ile...

Türkiye ve Ortadoğu ülkelerinde otomatik şanzıman ve tork konvertör konusunda lider kuruluş olmak yolunda çalışmalarımıza devam ediyoruz.

Türkiye için hayırlı olmasını dileyerek ilgi ve desteklerinizi bekler,  saygılarımızı sunarız.

 

Bunlara da göz atabilirsiniz ?